DVOJFUNKČNÍ KONDENZAČNÍ KOTLE

Dvojfunkční plynové kondenzační kotle jsou určeny pro ohřev vody ústředního topení a také pro přípravu teplé užitkové vody, kterou zabezpečuje deskový výměník tepla s průtokem 12,0 - 17,0 l. / min. Použití dílů a součástí renomovaných světových společností zaručuje nejvyšší úroveň kvality a technických vlastností a také poskytuje řešení s nejvyšší účinností.

Naše kondenzační kotle mají záruku 36 měsíců, kterou lze prodloužit až na 7 let !!! 

EcoCondens SILVER PLUS

Plynové kondenzační kotle EcoCondens SILVER PLUS jsou jedním z nejmodernějších zařízení na evropském trhu, které využívají kondenzační efekt pro vytápění. Splňují nejvyšší očekávání zákazníků o spolehlivosti, úsporách a bezpečnosti. Tyto kotle jsou mimořádně uživatelsky přívětivé díky kompaktnímu designu a také nekomplikovanému ovládacímu panelu. Záruční doba 36 měsíců.

Kotel EcoCondens SILVER PLUS - 20 je dvojfunkčním plynovým kondenzačním kotlem určeným pro vytápění v systémech ústředního topení a pro přípravu teplé užitkové vody, kterou zajišťuje deskový výměník tepla s průtokem 12,0 l / min.

Cena včetně DPH ................ 31.000 Kč 

Kotel EcoCondens SILVER PLUS - 25 je dvojfunkčním kondenzačním kotlem určeným pro vytápění v systémech ústředního topení a pro přípravu teplé užitkové vody, kterou zajišťuje deskový výměník tepla s průtokem 14,0 l / min.

Cena včetně DPH .............. 33.000 Kč

Kotel EcoCondens SILVER PLUS - 35 je dvojfunkčním plynovým kondenzačním kotlem určeným pro vytápění v systémech ústředního topení a pro přípravu teplé užitkové vody, kterou zajišťuje deskový výměník tepla s průtokem 19,0 l / min

Cena včetně DPH ................ 35.000 Kč