DVOJFUNKČNÍ KONDENZAČNÍ KOTLE

Dvojfunkční plynové kondenzační kotle jsou určeny pro ohřev vody ústředního topení a také pro přípravu teplé užitkové vody, kterou zabezpečuje deskový výměník tepla s průtokem 9,0 - 17 l. / min. Použití dílů a součástí renomovaných světových společností zaručuje nejvyšší úroveň kvality a technických vlastností a také poskytuje řešení s nejvyšší účinností.

Naše kondenzační kotle mají záruku 36 měsíců, kterou lze prodloužit až na 7 let !!! 

EcoCondens GOLD PLUS

V reakci na rostoucí očekávání zákazníků o spolehlivosti, úsporách a bezpečnosti byla nabídka společnosti Termet obohacena o nový kondenzační kotel EcoCondens Gold Plus. Neobvyklé vlastnosti produktu a jeho vysokou kvalitu ocenila odborná komise udělením Zlaté medaile 2016 - Mezinárodní veletrh v Poznani

Kotel EcoCondens GOLD PLUS - 20 je dvojfunkčním plynovým kondenzačním kotlem určeným pro vytápění v systémech ústředního topení a pro přípravu teplé užitkové vody, kterou zajišťuje deskový výměník tepla s průtokem 9,0 l / min.

Cena včetně DPH ................. 31.000 Kč

Kotel EcoCondens GOLD PLUS - 25 je dvojfunkční plynový kondenzační kotel určený pro vytápění v systémech ústředního topení a pro přípravu teplé užitkové vody, kterou zajišťuje deskový výměník tepla s průtokem 13,0 l / min.

Cena včetně DPH .............. 33.000 Kč

Kotel EcoCondens GOLD PLUS - 35 je dvoufunkční plynovým kondenzačním kotlem určeným pro vytápění v systémech ústředního topení a pro přípravu teplé užitkové vody, kterou zajišťuje deskový výměník tepla s průtokem 17,0 l / min.

Cena včetně DPH ................ 35.000 Kč

EcoCondens SILVER PLUS

Plynové kondenzační kotle EcoCondens SILVER PLUS jsou jedním z nejmodernějších zařízení na evropském trhu, které využívají kondenzační efekt pro vytápění. Tyto kotle jsou mimořádně uživatelsky přívětivé díky  kompaktnímu designu a také díky nekomplikovanému ovládacímu panelu.

Kotel EcoCondens SILVER PLUS - 20 je dvojfunkčním plynovým kondenzačním kotlem určeným pro vytápění v systémech ústředního topení a pro přípravu teplé užitkové vody, kterou zajišťuje deskový výměník tepla s průtokem 12,0 l / min.

Cena včetně DPH ................ 31.000 Kč 

Kotel EcoCondens SILVER PLUS - 25 je dvojfunkčním kondenzačním kotlem určeným pro vytápění v systémech ústředního topení a pro přípravu teplé užitkové vody, kterou zajišťuje deskový výměník tepla s průtokem 14,0 l / min.

Cena včetně DPH .............. 33.000 Kč

Kotel EcoCondens SILVER PLUS - 35 je dvojfunkčním plynovým kondenzačním kotlem určeným pro vytápění v systémech ústředního topení a pro přípravu teplé užitkové vody, kterou zajišťuje deskový výměník tepla s průtokem 19,0 l / min

Cena včetně DPH ................ 35.000 Kč