JEDNOFUNKČNÍ KONDENZAČNÍ KOTLE

Jednofunkční plynové kondenzační kotle jsou určeny pro ohřev vody ústředního topení a pro přípravu teplé užitkové vody ve spojení s externím zásobníkem teplé užitkové vody. Máte možnost výběru zásobníků T.U.V. od 100 litrů. 

Naše kondenzační kotle mají záruku 36 měsíců, kterou lze prodloužit až na 7 let !!!

EcoCondens GOLD PLUS

V reakci na rostoucí očekávání zákazníků o spolehlivosti, úsporách a bezpečnosti byla nabídka společnosti Termet obohacena o nový kondenzační kotel EcoCondens Gold Plus. Neobvyklé vlastnosti produktu a jeho vysokou kvalitu ocenila odborná komise udělením Zlaté medaile 2016 - Mezinárodní veletrh v Poznani.

Plynový kondenzační jednofunkční kotel EcoCondens GOLD PLUS - 20 je moderním plynovým kotlem využívajícím kondenzační efekt pro účely vytápění. Tento kotel charakterizuje moderní konstrukce s příjemným komfortem jak pro zákazníky, tak i pro servisní techniky.

Cena včetně DPH ................ 29.500 Kč

Mimořádně široký rozsah modulace pro dosažení velmi nízkého minimálního výkonu umožňuje plynový kondenzační kotel EcoCondens GOLD PLUS - 25 připojit pro vytápění středních obytných prostorů a tím na rozdíl od běžného kotle i dosáhnout vyšší účinnosti.

Cena včetně DPH .............. 31.500 Kč

Použití dílů a součástí renomovaných světových společností zaručuje u  EcoCondens GOLD PLUS - 35 nejvyšší úroveň kvality a technických vlastností a také poskytuje řešení s nejvyšší účinností. Kotel je vhodný pro velké byty či rodinné domy s mimořádnou účinností a ekonomičností.

Cena včetně DPH ................ 33.500 Kč

EcoCondens SILVER PLUS

Plynové kondenzační kotle EcoCondens SILVER PLUS jsou jedním z nejmodernějších zařízení na evropském trhu, které využívají kondenzační efekt pro vytápění. Tyto kotle jsou mimořádně uživatelsky přívětivé díky kompaktnímu designu a také díky nekomplikovanému ovládacímu panelu.

Atraktivní vzhled a kompaktní rozměry umožňují namontování kondenzačního kotle EcoCondens SILVER PLUS 20 do každého interiéru kuchyně (libovolné umístění v kuchyňské lince) a jiných užitkových místností.

Cena včetně DPH ................ 29.500 Kč

Kotel EcoCondens SILVER PLUS 25 je jednofunkční plynový kondenzační kotel určený pro vytápění v systémech ústředního topení a ve spojení se zásobníkem vody i pro přípravu teplé užitkové vody.

Cena včetně DPH .............. 31.500 Kč

Mimořádně široký rozsah modulace pro dosažení velmi nízkého minimálního výkonu umožňuje kondenzačnímu kotly EcoCondens SILVER PLUS 35 na rozdíl od běžného kotle dosáhnout i vyšší účinnosti.

Cena včetně DPH ................ 33.500 Kč