JEDNOFUNKČNÍ KONDENZAČNÍ KOTLE

Jednofunkční plynové kondenzační kotle jsou určeny pro ohřev vody ústředního topení a pro přípravu teplé užitkové vody ve spojení s externím zásobníkem teplé užitkové vody. Máte možnost výběru zásobníků T.U.V. od 100 litrů. 

Naše kondenzační kotle mají záruku 36 měsíců, kterou lze prodloužit až na 7 let !!!

EcoCondens SILVER PLUS

Plynové kondenzační kotle EcoCondens SILVER PLUS jsou jedny z nejmodernějších zařízení na evropském trhu, které využívají kondenzační efekt pro vytápění. Splňují nejvyšší očekávání zákazníků o spolehlivosti, úsporách a bezpečnosti. Tyto kotle jsou mimořádně uživatelsky přívětivé díky kompaktnímu designu a také nekomplikovanému ovládacímu panelu. Záruční doba 36 měsíců.

Atraktivní vzhled a kompaktní rozměry umožňují namontování kondenzačního kotle EcoCondens SILVER PLUS 20 do každého interiéru kuchyně (libovolné umístění v kuchyňské lince) a jiných užitkových místností.

Cena včetně DPH ................ 29.500 Kč

Kotel EcoCondens SILVER PLUS 25 je jednofunkční plynový kondenzační kotel určený pro vytápění v systémech ústředního topení a ve spojení se zásobníkem vody i pro přípravu teplé užitkové vody.

Cena včetně DPH .............. 31.500 Kč

Mimořádně široký rozsah modulace pro dosažení velmi nízkého minimálního výkonu umožňuje kondenzačnímu kotly EcoCondens SILVER PLUS 35 na rozdíl od běžného kotle dosáhnout i vyšší účinnosti.

Cena včetně DPH ................ 33.500 Kč